Ruský analytik Valerij Pjakin o Brexite, útokoch vo Francúzsku a Nemecku, alebo o prevrate v Turecku.

Ruský analytik Valerij Pjakin o Brexite, útokoch vo Francúzsku a Nemecku, alebo o prevrate v Turecku.
Autor fotografie: Screenshot/Youtube
25 / 07 / 2016, 16:30

Ruský publicista Valerij Pjakin, vo svojom pravidelnom komentári sa tento krát venoval: štátnemu prevratu v Turecku, teroristickým útokom v Nemecku, Francúzsku. Taktiež sa venoval aj Brexitu, a ''čudnej'' britskej vláde.

Pjakin prirovnáva Brexit k Waterloo, pretože trvalo 100 dní kým vzniklo Belgicko, taktiež trvalo 100 dní odstúpenie britskej vlády, po referende.

Teroristický útok v Nice.
Pjakin poukazuje na to, že Putin varoval západ a ochotne navrhol spoluprácu proti hrozbe terorizmu, avšak Západ túto ponuku viacmenej odmietol.

Pjakin vysvetluje prečo:

„Európa nemá zdroje a suroviny, ale Rusko má. Západ prejedol svoje zdroje a nerobí nič iné, iba sa snaží zničiť Rusko a dostať sa k týmto zdrojom a surovinám. A keby sa dostal, tak preje aj tieto zdroje a keď v Európe už nezostane nič, všetci začnú zožierať všetkých.“

VIDEO s českými titulkami, bolo pridané na server YouTube 23.7.2016, a už má takmer 15 000 zhliadnutí.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.