Avigilon: Vyhledání osob na základě vzoru

Avigilon: Vyhledání osob na základě vzoru
Autor: TSS Group|Popisek: Vyhledání osob na základě vzoru
31 / 08 / 2016, 00:15

Horkou novinkou od společnosti Avigilon představenou na letošní výstavě IFSEC v Londýně 2016 je „Video content based search“.

Jedná se o logické využití dosud nabytých poznatků z video analýzy, která je obsažená v kamerách Avigilon. Operátor při vyhodnocování incidentu pomocí dvou kliknutí myši zadá softwaru příkaz, aby zobrazil označenou osobu na všech kamerách připojených do systému. Software prohledá záznam před nebo po čase, ve kterém operátor označil osobu.

V okamžiku jsou k dispozici náhledy z kamer, kde všude v areálu se osoba pohybovala. Intuitivní ovládání pracuje stejně, jako u funkce vyhledávání pomocí náhledů. Nyní se ovšem nejedná o hledání v rámci záznamu z jedné kamery, ale z celého systému. Tato technologie opět posouvá software Avigilon Control Center na zcela novou úroveň a dává konkurenci jasně najevo, jakým směrem se bude ubírat vývoj v nejbližších letech.  

Vyhledání osob na základě vzoru

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace