VIDEO: Případ Kramný exkluzivně: Zfalšované důkazy. Nová fakta, která posouvají egyptskou ságu. Máme video

VIDEO: Případ Kramný exkluzivně: Zfalšované důkazy. Nová fakta, která posouvají egyptskou ságu. Máme video
Popisek: Petr Kramný
16 / 03 / 2018, 15:00

On to nebyl! Největší kauza posledních let nabývá nových, nečekaných rozměrů. Přibývá důkazů, ze se vše odehrálo jinak, než nám tvrdí média.

Egypt, pokoj smrti, červenec 2013. Zatažené závěsy. V hlavní roli – jed a žena. Byla to rozšířená sebevražda kyanidem? Přežil Petr Kramný jen proto, že odmítl pít kolu, kterou mu nabízela vražedkyně Monika? Přežil, protože vyplivl nápoj smrti?

Petr Kramný vypovídá: „Mělo to divnou chuť, tak jsem to vyplivl.“

Verze vraždy elektrickým proudem je již vyvrácena. Nová fakta přináší video spolku Šalamoun, který bojuje za nespravedlivě odsouzené proti sytému. Tady je. Dívejte se soudkyně Gilová a především Vy, pane vedoucí Dvořáčku alias Simone z Ústavu soudního lékařství v Ostravě a také Vy, pane Vorle, dobře placený soudní znalče, který dělá posudky – rozsudky smrti podle fotek! A také vy, pane Musile, soudče Ústavního soudu.

psali jsme: VIDEO: Exkluzivně: Podívejte se na video o velké chybě v rozsudku nad Petrem Kramným. Paní soudkyně Gilová – pusťe si to!

O celém příběhu vyšla kniha „Případ Petra Kramného: Všechno je jinak!“ od Ondřeje Höppnera si kupte zde: www.daranus.cz

Autor: hop

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace