G4S nabízí novou službu 24SAFE – největší plně automatizované centrum bezpečnostních schránek na světě

G4S nabízí novou službu 24SAFE – největší plně automatizované centrum bezpečnostních schránek na světě
Autor fotografie: 24SAFE - Pronájem bezpečnostních schránek
02 / 11 / 2016, 21:45

Společnost G4S Secure Solutions (CZ), přední poskytovatel bezpečnostních služeb v oblasti ochrany majetku a osob, nově nabízí klientům službu 24SAFE, která umožňuje využít plně robotizovaného centra bezpečnostních schránek pro úschovu cenností.

„Našim zákazníkům se snažíme vycházet maximálně vstříc a neustále rozšiřovat portfolio služeb. Proto jsem rád, že díky spolupráci se společností 24SAFE můžeme klientům nabídnout i pronájem bezpečnostních schránek, které se těší stále větší poptávce,“ říká Josef Svoboda, Managing Director G4S Česká republika.

G4S Secure Solutions ve spolupráci s provozovatelem centra bezpečnostních schránek 24SAFE klientům nově nabízí uložení dokumentů, dat, akcií, cenností i investic v jednom z nejbezpečnějších trezorů v České republice, který se nachází na adrese Na Poříčí 17, Praha 1.

Systém 24SAFE je unikátní pro nejvyšší úroveň zabezpečení, maximální diskrétnost, jednoduchost ovládání a rychlost obsluhy. Uschované cennosti mohou být pojištěny do výše dle přání klienta, tedy bez omezení, a to včetně uložené hotovosti. Výhodou je nepřetržitý provoz centra, který umožňuje přístup k uloženým předmětům 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a jeho umístění na strategickém místě přímo v centru Prahy s výbornou dopravní dostupností. Přístup ke schránce je chráněn plně automatizovanou bezpečnostní procedurou. Manipulace s obsahem schránky probíhá v privátní místnosti, kde je zajištěno 100% soukromí a diskrétnost.

O společnosti G4S

G4S je světovou jedničkou v poskytování komplexních bezpečnostních řešení. Specializuje se na outsourcování podnikových procesů, hodnotí současná i budoucí rizika a navrhuje bezpečná řešení vedoucí k minimalizaci jejich dopadu. G4S má strategicky rozmístěné pobočky ve více než 125 zemích, zaměstnává 657 000 pracovníků a je tak významným poskytovatelem řízení rizik a ochrany podnikatelských i vládních subjektů. V České republice se G4S zaměřuje zejména na bezpečnostní služby v oblasti ochrany majetku a osob (divize G4S Secure Solutions (CZ), a.s.) a cashové služby spojené s manipulací hotovosti (divize G4S Cash Solutions (CZ), a.s.).

www.g4s.cz

Tagy článku