Matka dvou dětí se stala obětí hromadného znásilnění migrantů. Je to kur.a, řekl o ženě jeden z útočníků, tiskový mluvčí žadatelů o azyl

Matka dvou dětí se stala obětí hromadného znásilnění migrantů. Je to kur.a, řekl o ženě jeden z útočníků, tiskový mluvčí žadatelů o azyl
Autor: Pixabay.com/cs|Popisek: útok
02 / 01 / 2017, 10:00

Malým švédským městem Mariannelund otřásá událost, jejíž hlavní obětí se stala švédská žena, matka dvou malých dětí. Detaily přinesl švédský deník Fria Tider.

Tu hromadně znásilnili migranti, kteří v malém městě na východě Švédska obývali uprchlický tábor. Totožnost ženy úřady vzhledem k citlivosti případu odmítají odkrýt.

Zatím je známá forenzní zpráva, již přednesl na veřejnosti místní prokurátor Gunnar Brodin a kterou nechaly po brutálním znásilnění zpracovat orgány činné v trestním řízení.  

Čtěte také: Neúspěšný žadatel o azyl obtěžoval švédské dívky. Jeho deportace se zpozdí

Vyšetřování zatím prokázalo, že do hromadného znásilnění je zapleteno až devět migrantů. Ti měli znásilnit ženu v domě, kde bydleli. Na místě se našly forenzním technikem biologické stopy a 48 skvrn po spermatu.

Jeden z útočníků, jehož identita je známá, měl o oběti prohlásit, že je to ,,kurva". Pětadvacetiletý Bahaduri Rafi, který o útoku promluvil, je mimo jiné tiskovým mluvčím žadatelů o azyl.

 

související:

Britskou turistku znásilnili v Dubaji, hrozí ji i trest smrti kamenováním

nepřehlédněte:

Ženu na vozíčku brutálně znásilnili migranti na toaletě. Poté byli propuštěni policií

 

Zdroj: parlamentnilisty.cz

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace