O čem se nesmí mluvit? O kriminalitě imigrantů ve Švédsku. Integrace přistěhovalců je jedno velké fiasko.

O čem se nesmí mluvit? O kriminalitě imigrantů ve Švédsku. Integrace přistěhovalců je jedno velké fiasko.
Popisek: Ilustrační foto
01 / 09 / 2015, 13:00

Ve Švédsku dramaticky vzrostla kriminalita v průběhu let, kdy se země otevřela masové imigraci. Počet přepadení a násilných přepadení v přepočtu na 10 000 obyvatel vzrostl od roku 1950 do roku 2014 celkem 8,18 krát.

Zdivočeli snad Švédové? Ale ne. Jen si dovezli imigranty ze zemí, kde panují drsnější mravy. Informaci zveřejnil dnes server ParlamentniListy.cz v rozhovoru se známým ekonomem Pavlem Kohoutem. Ten hovoří o politicích, kteří by se uplatnili ve Třetí říši, o imigrantech, kteří s chutí pobírají sociální dávky, ale zároveň nás – Evropany – pokládají za nevěřící méněcenné podlidi, a nabízí jednoduché řešení, jak zabránit masové migraci.

Statistiky švédského Úřadu pro prevenci kriminality (Brottsförebyggande radet) celkem přesně vyčíslují míru rizika jednotlivých menšin. Například imigrant ze severní Afriky má 4,7 krát vyšší pravděpodobnost než etnický Švéd, že získá záznam v trestním rejstříku. Imigrant z rovníkové Afriky má 5,3 krát větší pravděpodobnost, že bude odsouzen. To jsou tvrdá data z oficiálních zdrojů. Ve Švédsku je ovšem tabu o nich psát a veřejně diskutovat. Mimo Švédsko se o nich neví, protože tyto zdroje se nepřekládají do jiných jazyků.

Evropa znásilněná islámem

Například mapu sedmnácti rizikových předměstí Stockholmu také nedostanete v turistickém informačním středisku. Ale máte možnost nahlédnout do odtajněného dokumentu švédské policie, kde na straně 20 začínají mapy švédských měst se zakreslenými rizikovými oblastmi (utsatta omraden), respektive segregovanými čtvrtěmi (segregerade bostadsomraden).

V článku Švédsko na cestě do pekla: 55 NO-GO zón jsme psali "Velké rezidenční plochy se vyvíjí do samostatných enkláv, kde jsou úřady ignorovány. Tyto oblasti jsou řízeny velkými rodinnými klany, které vytvořily gangy na páchání všech možných druhů trestných činů."

Chápete to? Nejotevřenější a vůči imigrantům nejvstřícnější evropská země má ve všech svých velkých městech segregované oblasti, které švédská policie mapuje kvůli organizovanému zločinu! Integrace přistěhovalců je jedno velké fiasko.

Znalci švédštiny si mohou přečíst třeba i tento dokument s názvem „Brottslighet bland personer fo¨dda i Sverige och i utlandet“ (Kriminalita mezi osobami narozenými ve Švédsku a v zahraničí). Pokud se dokumentem prokoušete aspoň částečně, pochopíte, proč se Švédsko na mezinárodní úrovni nechlubí touto odvrácenou stranou imigrace.

Psali jsme také:

Švédské lékárny obviněné z rasismu: Prodáváte příliš světlé náplasti

Slova muslima: dobudeme Švédsko, podmaníme si celou Evropu

Švédsko končí s pohostinností pro imigranty. Teď jsou pro zemi hrozbou

Tagy článku