V Mississippi spadlo vojenské lietadlo, 16 mŕtvych

V Mississippi spadlo vojenské lietadlo, 16 mŕtvych
Autor: Screenshot/Youtube
11 / 07 / 2017, 06:30

Najmenej 16 ľudí zomrelo po tom, ako havarovalo vojenské lietadlo KC-130.

Štvormotorové dopravné lietadlo KC-130 Hercules patrilo americkému námorníctvu, príčina havária zatiaľ nieje známa, predpokladá sa že lietadlo vybuchlo, pretože prenášalo výbušný náklad.

Lietadlo sa zrútilo približne o16:00 miestneho času, približne 130 kilometrov od mesta Jackson. Na palube sa nachádzalo 16 pasažierov, do 21:30 miestneho času bolo nájdených 12 tiel, avšak vyšetrovatelia nepredpokladajú, že by niekto túto haváriu dokázal prežiť.

Guvernér Phil Bryant požiadal občanov o modlitby a a na sociálnej sieti Facebook napísal, že ''naši muži a ženy v uniforme riskujú každý deň, aby zabezpečili našu slobodu.''

Zdroje: Rt.com, gwcommonwealth.com

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace