Video: Sibiřský hurikán postrkuje Boeing 737 po ranveji

Video: Sibiřský hurikán postrkuje Boeing 737 po ranveji
Autor: YouTube|Popisek: Vítr žene 737 po ranveji
11 / 04 / 2016, 16:00

Mohutný hurikán u sibiřského města Norilsk v Rusku doslova postrkoval Boeing 737-800 podél přistávací dráhy, což zachytili na video očití svědci.

Letoun provozovaný leteckou společnost NordStar váží téměř 41,5 tuny prázdný a až 79 tun na startu. Přesto nevydržel silné poryvy větru a jednoduše klouže podél startovací dráhy.

Zdroj: Youtube.com, RT

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace